Genel

Boş Zamanlarınız İçin Makyaj Hileleri

Boş Zamanlarınız İçin Makyaj Hileleri

O kadar zamanınız var ki, zamanınızı Instagram’da gezinmek ve Netflix dizileri izlemek için harcayabilirsiniz. Çok boş vaktin mi var ? İşte yapılacaklar listenize eklemek için güzellikle ilgili 4 aktivite!

1. Makyaj koleksiyonunuzu düzenleyin
Son kullanma tarihlerini kontrol ederek ve bir süredir gün ışığını gerçekten görmemiş olan tüm ürünleri atarak dağınıklığı azaltın. Son kullanma tarihini bulamazsanız, herhangi bir şeyin kokup kokmadığını kontrol edin.
Tüm makyaj zulanızı gözden geçirmek, aslında başka bir şansı hak edebilecek bazı gizli mücevherleri yeniden keşfetmenin harika bir yoludur. Uzman ipucu: Sabah hazırlanırken zaman kazanmak için makyaj koleksiyonunuzu ürün türüne göre ayırmayın. Bunun yerine, daha tutarlı bir şekilde kullandığınız tüm ürünleri bir araya getirin.
2. DIY projesi
Üretken olmanın eğlenceli bir yolunu mu arıyorsunuz? Küçük bir DIY ile tüm makyaj durumunuzu yükseltin. Evinizin etrafında bulabileceğiniz birkaç maddeden kendi makyaj tepsinizi oluşturarak ne kadar yaratıcı olabileceğinizi herkese gösterin.
3. Yeni makyaj görünümlerini deneyin
Makyajla uğraşmak ve yeni görünümler denemek oldukça terapötik olabilir. Öldürecek vaktiniz varsa, makyaj koleksiyonunuzu ortaya çıkarın, böylece makyaj becerilerinizi test edebilirsiniz! Ek bir bonus olarak, bu, en çok beğenilenler listenize dahil olmayan ürünlerden yararlanmanın harika bir yoludur. Kim bilir, hatta yeni bulabileceğiniz harika bir görünüm yakalayabilirsiniz.
4. Kişisel bakım seansı
Hepimiz arada sırada barışçıl bir öz bakım seansı kullanabiliriz. Kendinize biraz huzur ve rahatlama vermek, kendiniz için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biridir. Cidden, saçınız, cildiniz ve zihniniz bunu takdir edecek!
En iyi kişisel bakım seansı için, köpük banyosu, saç bakımı, yüz maskesi ve ardından yüzünüze derin bir masaj yapmak için yeşim rulosu kullanabilirsiniz. Elbette iyi bir çalma listesini de unutmayın.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir