Bize Ulaşın: 0850 433 73 80

BİLGİ SORULARI

SIK SORULAN SORULAR

Cosmoburada’dan üye olarak sipariş verebileceğiniz gibi üye olmadan da sipariş verebilirsiniz. Sitemize üye olmak için ana sayfadaki Üye Ol butonuna tıklamanız yeterli.

Üye olmadan alışveriş yapmayı tercih ederseniz, siparişinizi takip edebilmeniz için e-posta adresinizi girmeniz yeterli olacaktır.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra, paketiniz kargo firması tarafından kayıt altına alınır ve “taşıma irsaliyesi” kesilir.

Kargo takip bilgileri kargo takip sistemlerine aktarıldıktan sonra size e-posta ile bilgi verilir. İlgili kargo firmasının “Gönderi Takip” alanından ürününüzün takibini kolayca yapabilirsiniz.

Kargo takip bilgilerinin oluşması kargo firmalarının yoğunluklarına göre gecikebilir.

Siparişiniz onaylandıktan sonra hazırlanır, faturası düzenlenir ve ardından sipariş esnasında seçtiğiniz gönderim türüne göre kargo firmasına teslim edilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra ürünlerinizin teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Siparişinizin durumunu, “Hesabım – Siparişlerim” sayfasından detaylı olarak takip edebilir, ayrıca bu sayfadan siparişiniz kargoya verildiyse kargo takip numaranıza da ulaşabilirsiniz.

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Cosmoburada’ya başvurarak iade koşulları dahilinde, kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda ekstra bir kutu içine konularak, hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir.

Kurumsal faturaya sahip siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.

İLETİŞİM FORMU

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN