Genel

İltihaplı Derideki Makyajı Silmenin Doğru Yolu

İltihaplı Derideki Makyajı Silmenin Doğru Yolu

Akers , makyajın çıkarılmasının Nazik Temizleyici gibi hafif bir temizleyici kullanılarak dikkatlice yapılması gerektiğini söylüyor. Aşırı duyarlı ve stresli ciltler için formüle edilmiş olup, cildinizi yatıştırırken ve rahatlatırken makyajı, yağı, kiri ve kalıntıları tek bir dokunuşta nazikçe temizler. Akers, bu adımı gece cilt bakımı rejimi ile takip etmenizi önerir. Aşağıdaki adımlarına bakın.

 

Adım 1: Rahatsızlığı Azaltın

 

Yüzünüzü temizledikten sonra, aktif botanikler (salatalık, kekik ve zeytin özleri), dipeptidler ve hyaluronik asit gibi yatıştırıcı ve besleyici bileşenlerle aşılanmış gece boyunca bırakılabilen bir yüz maskesi alın . Kızarıklık ve rahatsızlığı hafifletmek için klinik olarak test edilir ve stresli ve hassas ciltte anında sakinleştirici bir etki sağlar.

Adım 2: Sakin Kızarıklık Belirtileri

 

Ardından, herhangi bir iltihap belirtisinden daha fazla rahatlama sağlamak ve koyu lekelerin ve renk değişikliğinin görünümünü azaltmaya yardımcı olmalısınız .

Adım 3: Nemi Doldurun

Yaşlanma karşıtı yüz bakımı kremi kullanın,yaşlanma karşıtı yüz kremleri sadece ince çizgileri ve kırışıklıkları uzak tutmakla kalmayıp aynı zamanda nemi geri kazandıran, serbest radikalleri gideren ve cilt dokusunu eşitleyen temel lipitler, E vitamini ve uçucu yağlarla aşılanmış olurlar.

 

Her cilt için uygun bakım ürünlerinicosmoburada.com” adresinden uygun fiyatlara elde edebilirsiniz !

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir