Blog

Tuzsuz Şampuan Ne İşe Yarar ?

Bu makalemizde Son dönemlerde oldukça popüler olan bir konuya değinelim istedik:

“O ne ya şampuanın içinde tuz mu varmış” dediğinizi duyar gibiyiz; ama evet tuzsuz şampuan son zamanlarda oldukça merak ediliyor. Paraben içermeyen şampuanı duymuşsunuzdur ama sülfatsız ve tuzsuz şampuan son dönemlerde oldukça merak çeken bir konu:

Tuz saçları derinlemesine temizlerken aynı zamanda da saçları sertleştiriyor ve kurutuyor. Sülfat içeren şampuanlar içerdiği tuz ile de saçlarınızın zayıflamasına neden olur. Tuzlu şampuan aynı zamanda saç derisini de aşındırıyor. Boyalı saçlarda ise rengin akmasını hızlandırıyor ne yazık ki…

Bunu yenmenin yolu tuzsuz şampuan kullanmak tuzsuz şampuan öneri yaparsak morfose, dex, loreal, kuaf markalarını söylemezsek olmaz. Morfese tuzsuz şampuan bu işin en iyilerinden Tüm saç tiplerine uygun olarak tasarlanan özel formülü sayesinde saç derisine güç verir. Keratin ve buğday proteini saç derisini ve saç köklerini besleyerek saçın daha güçlü görünmesini sağlar. Bir diğeri ise bu aralar çıkış yapmış olan kuaf tuzsuz şampuan var. kuaf tuzsuz şampuan kullanıcı yorumları gayet iyi haksızda sayılmazlar. İçinde bulunan aleo vera düzenli kullanım sonunda saçı güçlendirir. Saça parlaklık ve canlılık kazandırır. İçerdiği keratin sayesinde saçı kuvvetlendirir. Kuaf tuzsuz şampuan göz yakmaz. Kuaf tuzsuz şampuan yorum a kapalı bir şekilde bu işin öncülerinden. Unutmadan elseve tuzsuz şampuan ve dex tuzsuz şampuan kullananlar gayet memnun onları da içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Tuzsuz şampuan kullananlar kadınlar kulübü gayet memnun söylediğimiz markalardan. Bazıları eminim tuzsuz şampuan nasıl anlaşılır diye soracaklar dediğim markaları alırsanız bu gibi soruları düşünmenize gerek kalmaz.

Bütün bu ürünleri CosmoBurada’ dan ve seçkin kozmetik mağazalarında bulabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir