Blog

Flormar Mono Eye Shadow

Tüm kadınların arasındaki mesafe ne kadar uzak olursa olsun aradaki tek ortak noktaları bakımlı olmak. Dışarı çıkarken tek unutulmayan şey ise makyaj. Gerek hafif gerek ağır gün içinde veya özel bir yere giderken en büyük kurtarıcılarımızdan biri. Bizim için de makyajın olmazsa olmazı varsa o da göz makyajı! Bakışlarımızı vurgulamadığımız bir makyaj stilini düşünemiyoruz. Bu vurguyu da en iyi flormar göz farı ile yapabiliriz ve flormar mono eye shadow renkleri çok canlı ve parlak.
En ucuz flormar göz farı, flormar likit göz farı, flormar mono göz farı ve daha fazla flormar ürünlerini Cosmo burada’ dan en uygun fiyata bulabilirsiniz.
Mono Eyeshadow, kolay uygulanabilen yapısı ve hafif dokusuyla birlikte uzun süreli kalıcılık yaratır. Asla topaklanma veya birikim yapmaz, göz makyajının pürüzsüz ve kusursuz görünmesini sağlar. Gün boyu parlak ve kalıcı renklerle gezebilirsin!
Hala gözüme en uygun renkleri bulamadım diyorsanız cosmo burada imdadınıza yetişti;
Eğer kahverengi gözlerin varsa: Mor ve altın tonları gözlerini ön plana çıkaracak.
Eğer mavi gözlerin varsa: Koyu tonlara yönel! Gri, füme ve hatta siyah flormar göz farı göz renginle harika bir kontrast yaratacak.
Eğer yeşil gözlerin varsa: Mürdüm rengi yeşil gözlerini ön plana çıkaracak!
Eğer ela gözlerin varsa: Kahve ve yeşilin harika karışımı olan yeşil gözlerin için kahverengi ve yeşil gözlülere yakışan her tonu kullanabilirsin.
Sizde vakit kaybetmeden sitemizden flormar mono göz farı ve flormar likit göz farı alın.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir