Blog

Güzellik Salonu Malzemeleri

Hepimiz güzellik salonlarına gidiyoruz peki hangi güzellik salonu malzemeleri, hangi makyaj malzemelerini, kuaför ekipmanları veya kuaför malzemeleri kullandıklarını biliyor musunuz?
Kuaförlerimizin hangi makyaj malzemeleri kullandıklarına dikkat edin;
Elden veya Faturasız ürün almasınlar. Bunlar genelde son kullanma tarihi geçmiş olur ve bunlar sizde toksik veya alerjik etkiye sebep olabilir. Kullandıkları ürünlerinde kesinlikle organik olması gerekiyor. Makyaj ürünlerinin raf ömrünü uzatmak için paraben kullanırlar kuaförünüzün parabensiz makyaj malzemeleri kullanmasına özen gösterin. Özellikle madeni yağ bulunmamasına dikkat edin böyle petrol içeren yağlar cildinizin nefes almasını önler.
Kuaförlerimizin hangi kuaför malzemelerini kullandığı da oldukça önemli hangi fön makinasını kullanıyor hangi maşayı kullanıyor veya hangi saç boyasını kullanıyor bilmemiz gerek.
Özellikle saç boyalarına dikkat etmemiz gerekiyor;
Saç boyalarının içinde bulunan kimyasal maddeler saç yıpranmasına ve saçın dökülmesine neden olur bu yüzden kesinlikle doğal bir saç boyası kullandığından emin olun. İçinde paraben, amonyak ve özellikle silikon bulunmasın. Artık yapay parfüm kullanılmaya da başlandı bunu da göz önünde bulundurun.
Tüm kuaför ekipmanları, makyaj malzemeleri, kuaför malzemeleri, güzellik salonu ekipmanları ve güzellik salonu malzemelerini Cosmo Burada’ dan toptan fiyatına perakende alabileceğiniz gibi, toptan da alabilirsiniz üstelik 100tl ve üzeri alışverişte kargo ücretsiz.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir