Genel

Tuzsuz Şampuan Cosmoburada’ da

Size bu yazımda Dünyaca meşhur olan WHOPPER Tuzsuz Şampuan’ ın faydalarını anlatacağım
Tuzsuz şampuan, saç derisini tahriş etmeden ve saç tellerini kurutmadan saçın nazikçe temizlenmesini sağlar. Tuz cildi tahriş eden bir maddedir fakat piyasada olan kalitesiz şampuanların maddelerin çoğalması için kullanılmaktadır. Bu ucuz madde keratin proteini ile uyumlu değildir. Keratin bakımı yapmak için üretilen ürünlerin içerisine tuz girdiği zaman keratinin etkisi yok olmaktadır. Bu sebeple keratin bakımı yaptırmak istiyorsanız tuzsuz şampuan kullanmalısınız.
Tuzsuz şampuanın faydalarını anlatayım
Tuzsuz şampuanların içerisinde tuz dahil olmak üzere paraben, silikon, formaldehit ve benzeri kimyasallar yer almaz. Bu bakımdan saçta ve saç derisinde hiçbir yan etkisi görülmez. Genel olarak kafa kaşıntısı, saçta kepeklenme ve saç derisinde ağrı hissi yaşıyorsanız bunun sabebi çok yüksek ihtimalle kullandığınız kalitesiz ve ucuz tuzlu ürünlerdendir. Tuzsuz Şampuanın faydalarını düzenli olarak kullandığınız takdir göreceksinizdir fakat her Tuzsuz Şampuan unutmayın ki WHOPPER Tuzsuz Şampuan kadar etkili olmayabilir o yüzden WHOPPER Tuzsuz Şampuan kullanmalısınız.
Boyalı Saçlarda Tuzlu Şampuanlarda etkileri şunlardır ;
Tuz içeren Şampuanlar, boyalı saçları da olumsuz etkiler çünkü tuz, saç boyasının saçtan daha hızlı akmasını ve renginin çabuk solmasına sebep olur. Tuzsuz şampuanın faydası ise saç boyasına zarar vermez sadece saçtaki kir ve pisliğin temizlenmesini sağlar. Elbette saç boyası bir süre sonra akacaktır ama tuzsuz şampuan bu sürenin uzamasını için çabalar.
Tuzsuz Şampuan Markalarına “cosmoburada.com” üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir