Genel

En İyi 5 Masaj Yağı

Suda Dağılabilen Masaj Yağı

Suda dağılabilir yağlar popülerdir çünkü sadece havluların ömrünü önemli ölçüde artırmakla kalmaz, aynı zamanda havluların kurutucuda tutuşma olasılığını da azaltır.

Tatlı Badem Yağı

Tatlı badem yağı, masaj terapistleri arasında en popüler masaj yağlarından biridir. Bademden elde edilen tatlı badem yağı soluk sarı renktedir.

Hafif yağlı olduğundan, ellerin cilt üzerinde kolayca kaymasını sağlar. Tatlı badem yağı oldukça hızlı bir şekilde emilir.

 Kayısı Çekirdeği Yağı

Kayısı çekirdeği yağı, doku ve renk olarak badem yağına benzer, ancak maliyeti biraz daha yüksektir. Tipik yağdan daha uzun raf ömrü sağlayan bir kalite olan E vitamini bakımından zengindir.

Kayısı Çekirdeği Yağı çok hafif bir dokuya sahiptir ve özellikle hassas, iltihaplı, kuru veya olgun ciltler için yüz yağı olarak çok uygundur. Derinden besleyici ve yararlı bir A Vitamini ve esansiyel yağ asitleri kaynağıdır.

Badem yağı gibi kayısı çekirdeği yağı da cilt tarafından emilir, bu nedenle daha sonra insanları yağlı hissettirmez. Bu özelliği aynı zamanda aromaterapi masajı için iyi bir yağ olmasını sağlar. Kayısı çekirdeği yağı, fındık alerjisi olan kişiler için tatlı badem yağına iyi bir alternatiftir.

Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi yağını beyaz bir katı yağ olarak düşünebilirsiniz, ancak ısıtıldığında hindistancevizi yağı aslında hafif, yağlı olmayan sıvı bir yağdır.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir