Genel

Dove Deodorant

Dove Deodorant Anti-Terleme Çubuğu, hoş olmayan ıslaklık ve kokuya karşı koruma sağlamak için 24 saat çalışan, özel olarak formüle edilmiş bir kadın deodorantıdır. Eşsiz formül, Dove’un sırrını içerir – çeyreklik nemlendirici krem ​​- cildi besler, durumunu iyileştirir ve koltuk altlarını gün boyunca yumuşak, pürüzsüz ve esnek tutar. Bu deodorant çubuğu cilde karşı nazik olmakla birlikte ter ve kokuya karşı dayanıklıdır – günün size ne getiriyorsa getirsin kuru ve zinde hissetmenizi sağlamak için 24 saate kadar koruma sağlar. Kötü alkol yoktur, bu nedenle tıraştan sonra bile cildi kurutmaz veya tahriş etmez. Hassas koltuk altları, cildinizin güzel kalması için bakım yapılırken ter ve kokuya karşı korunur.
Düz ve beyaz renklidir. En iyi yanı, bükülmesi ve yukarı itilmesi. Yuvarlanan normal çubuklar gibi değil ve ürün kuruduktan sonra işe yaramaz hale gelirler. Ürünün kokusu oldukça yoğundur. Yoğun olmasına rağmen kadınsı ve neredeyse 6-8 saat sürüyor, bu da çubuk üzerinde bir rulo için çok sıra dışı. Ürün hızlı kurur ve kuruması için birkaç dakika beklemenize gerek yoktur.
Dove Original Anti-Terleme Önleyici Deodorant Çubuğu kullanma talimatları
Banyodan sonra, korundukça görünmez hale gelecek beyaz kuru bir kalkan oluşturmak için koltuk altı başına 4-6 swipe uygulayın. Ürünün kurumasını bekleyin ve ardından giyinin. Her gün kullanın. Tahriş olursa, kullanmayı bırakın.
Dove Orijinal Ter Önleyici Deodorant Çubuğunun Temel Bileşenleri
Su, Alüminyum Kloro Hidrat, Steareth-2, Helianthus Annuus (Ayçiçeği tohumu yağı), Parfüm, Steareth-20, Slica dimetil Sililat, Di sodyum EDTA, Pentaeritritil tetra di-D-butil, Hidroksihidrosinnamat.
Dove Original Anti-Terleme Önleyici Deodorant Stick’in Raf Ömrü
2 yıl’dır.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir