Genel

Loreal Paris Excellence

Sence bir saç boyasını eşsiz kılan nedir? Saçı beslemesi ve zengin bir renk vermesi mi ya da uzun süre kalıcı olması ve beyazları kapaması mı? Bu özelliklere sahip saç boyasını biliyoruz. L’Oréal Paris Excellence.
L’Oréal Paris Excellence’ın 3 çeşidi bulunuyor, Excellence Crème, Excellence Intense ve Excellence Pure Blonde. Excellence Intense, yoğun saç rengine sahip olmanı sağlar. Bu özelliği nedeniyle de en koyu saç renklerinde bile etkili olur. Excellence Crème 3 aşamalı bakımıyla zengin renkler sunar. Excellence Pure Blonde ise ultra renk açıcı özelliği ile göz alıcı sarı saç rengine ulaşmanı sağlıyor.
Renk uygulamasını kolaylaştıran eldiven ve tarak aplikatörü ile birlikte gelir.Saçı besler, saça parlaklık katar, saç kremi saçı pürüzsüz ve yumuşak hale getirir,ön renk serumu saçı korur.
Kullanım talimatları :
Uygulamadan önce saçınızın temiz ve kuru olduğundan emin olun. Metalik olmayan bir kase alın. Eşit miktarda renklendirici ve geliştiriciyi kaseye karıştırın ve iyice karıştırın. Tamamen veya sadece gri kısımları uygulamadan önce beraberinde gelen koruyucu serumu uygulayın; kökleri boyunca değil, uzunluğu boyunca uygulayın. Şimdi, rengi gerektiğinde eldivenlerle veya aplikatör tarağıyla uygulayın. 30-45 dakika bekletin. Soğuk suyla yıkayın. Saç kremini saçınızın her yerine masaj yaparak 2-5 dakika tutun. Durulayın.
Raf ömrü : 3 yıl’dır

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir