Genel

Schwarzkopf Gliss

Schwarzkopf Gliss’in en son lansmanı, nihai petrol iksiri serisidir. Başka bir deyişle, çoğunlukla kırık, aşırı gerilmiş, hasarlı tellerin sabitlenmesine ihtiyaç duyulan saçlar için en uygun çözüm olarak tanımlanır.
Lansman, 3 servisli lezzetli bir öğle yemeği ile şık Saxon’da gerçekleşti. Schwarzkopf’un tarihini öğrendikten sonra (1898’den beri varlar ve geliştirdikleri ilk ürün 1903’te toz şampuanıydı. İlk sıvı Sham’larını 1927’de geliştirdiler), Ultimate Oil Elixir’e geçtik.
Schwarzkopf Gliss Ultimate Oil Elixir, gerçek saç hücrelerine nüfuz edebilen ve yüzey hasarını azaltabilen iki tip sıvı keratin ile zenginleştirilmiştir. Ayrıca, içerik listelerinde her şeyde iyi miktarda argan yağı olduğunu görebilirsiniz . Bu ürünün fiyat aralığı için iyi miktarda argan yağı barındırıyor .
Her gün yıkanan, fönle kurutulan, şekil verilen, boyanan ve özellikle yazın yoğun güneşe, kışında soğuk havalara maruz kalan saçlarınız; hacimsiz, kırılgan ve hasar görmüş hale dönüşüyorlar. Saç yapısının özünde var olan bileşenleri içeren formül! İçeriğindeki sıvılaştırılmış keratin saç bakım teknolojisi saç telindeki çatlakları dolduruyor ve özel besleyici yağı ile saçtaki yıpranmayı mükemmel bir şekilde onarıyor.
Saç kırılmalarında %95’e kadar azalma sağlıyor. 6 Miracles Oil, lüks bakım ile güzelleştirilmiş saçlar için değerli bakım yağlarının karışımı ile en önemli 6 saç faydasını bir arada sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir