Genel

Nivea Besleyici Vücut Sütü

Kış aylarında cildiniz biraz kuru ve esnek hale gelebiliyor. Cildinizi gerçekten güzelce nemlendirmeniz gerekebiliyor. Bu yüzden, bütün gün boyunca devam edecek bir şeye ihtiyacınız var! Nivea Besleyici Vücut Sütü …
Ürün Bilgileri – Derin ve uzun süreli beslenme mi istiyorsunuz? NIVEA Besleyici Vücut losyonunun zengin formülü, cildin kurumasını gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olmak için derin beslenme ve uzun süreli nemlendirme sağlar.
NIVEA Besleyici Vücut Sütü cildinize daha da uzun süreli nem sağlar, pürüzsüzleştirir ve daha az kuru hale getirir.
Doğal Mineraller, Bakım Veren Badem Yağı, E Vitamini ve hatta daha fazla nemlendiriciyle zenginleştirilmiş, cilt ile uyum içinde çalışır ve ciltte daha doğal nem sağlar ,cildin kurumasını etkili bir şekilde önler,pürüzlülüğü gözle görülür şekilde azaltır.
Cilt uyumluluğu dermatolojik olarak kanıtlanmıştır. 400ml, 250ml ve 125ml olarak mevcuttur.Raf Ömrü 30 aydır.
Kullanım Talimatları – Güzel ve sıkı bir cilt için vücudun her yerine dairesel hareketlerle masaj yapın.
Çok Kuru Ciltler İçin Nivea Besleyici Vücut Sütü –
Bu Nivea nemlendirici, koyu mavi bir şişede gelir ve güzel görünür! Kapak oldukça sıkı ve seyahat dostu. Krem ve sütlü – hafif çiçeksi kokar. Hassas burunları olanları rahatsız etmez. İyi bir kıvama sahiptir ve çok kolay bulunur!
Nivea zengin besleyici vücut nemlendiricisi cilde kolayca yayılır, emilmesi 2 dakika kadar sürer. Kuru ciltler içindir.
Çok soyulmuş, aşırı derecede kuru bir cildiniz varsa, o zaman bu cildinizi düzgün bir şekilde iyileştiremeyebilir, ancak cildiniz kış aylarında hafifçe çatlar ve kurursa ve uzun süreli ve nemlendirici bir şeye ihtiyacınız varsa, o zaman bu tam size göre.

İlgili Mesajlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir