Genel

Trina Saç Düzleştiricileri

Trina Saç Düzleştirileri

Profesyonel Saç Düzleştiricisi, profesyonel kullanıma uygun olarak hafif ve ergonomik olarak dizayn edildi.Korean nano silver plakaları ileri düzey titanyum teknolojisiyle geliştirildi.Saçtan pürüzsüzce kayıyor ve yumuşak sonuçlar oluşturuyor.Isı ayar düğmeleri ile dilediğiniz sıcaklığa/ısıya kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.360 derece dönen kablosu, hareket rahatlığı ve kullanım kolaylığı sağlıyor.
Kullanım
Ürünü kullanmadan önce saçınızın tamamen kuru olmasına dikkat etmelisiniz.Cihazı prize taktıktan başlatmak için I/O düğmesine basın.Saçınız için uygun gördüğünüz ısı ayarını seçin.Dilediğiniz ısıya gelmesinden sonra saçınızı şekillendirme işlemine başlayabilirsiniz.Saçınızı şekillendirme işlemini bitirdikten sonra I/O düğmesine basıp cihazınızı kapatıp soğuması için bekleyiniz.
Güvenlik
Su ile temas etmiş makinenizi tamamen kurumadan kesinlikle çalıştırmayın.Cihaz çalışırken fiş kordonunun ağız kısmından uzakta durmasına dikkat ediniz. Aşırı ısı/sıcaklık kablonun zarar görmesine neden olabilir.Her zaman aleti çalıştırmadan önce elektrik fişi ve kablosunu kontrol edin. Hasar görmeleri halinde fiş ve kabloyu uzman bir kişiye yenilettiriniz. Her türlü bakım ve temizleme işlerinden önce fişi prizden çıkarın.Cihazı temizlemek için hafif nemli bir bez kullanın.
Teknik Özellik
Kordon uzunluğu: 3m
En yüksek ısı derecesi: 230o
Gerilim: 220-230V
Profesyonel kullanıma uygun
Hafif ve ergonomik dizayn
LCD ısı göstergesi
Nano titanium teknoloji

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir