Blog

Marmara Kolonya

Marmara Limon Kolonyası Bidon 1 LT Limonun vazgeçilmez ferahlığını ve limon çiçeğinin yeşil tazeliğini müjdeleyen tohumcuklar sizlerle buluşuyor.
Doğanın size sunduğu limon aromasını ruhunuzda hissettirir.

Marmara Kolanya 5 LT limon kolonyası yüksek alkol nedeniyle ferahlatan bir soğutma etkisi yaratır. Gözlere temas ettirmekten kaçınınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 80 derece alkol ihtiva eder. Serin yerlerde saklayınız. Güneş ışığından koruyunuz. Marmara Kolanya 5 LT fiyatı 166,99 Tl’dir.

Senso Kozmetik, 1992 yılında M. Nadir Yorgun tarafından İstanbul, Feriköy’de kurulmuş. Marmara markası adı altında kolonya, ojesil, ütüsu ve kakao yağ ile kozmetik sektörüne ilk adımlarını atmıştır. Firma sektörde sağlam ve emin adımlarla ürün gruplarını geliştirmiş ve günümüzdeki yerine ulaşmıştır. Geniş üretim kapasitesi ile hem kendi markalarını hem de fason üretimlerinde Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarındandır. Kalite Yönetim Sistemi odaklı çalışan firma, ürün kalitesini ve zamanında ürün teslimatını prensip edinmiş ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuşlardır. Ve bu sayede Marmara Kolanya yorumları olumlu yönde gitmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir