Blog

Magicare Professional Supergrow Saç Bakım Kremi

Magicare Professional Supergrow Kepekli Saçlar için Saç Bakım Kremi 200 ml Magıcare Supergrow Saç ve Saç Derisi Bakım Kremi At kuyruğu Ginseng ve bitkisel yağ içerikli kepekli ve dökülen saçlar için saçın daha hızlı uzamasına yardımcı krem

Dax Supergro saçın daha hızlı uzamasına yardımcı oluyor. Saçtaki kepeğe ve saç dökülmesine önleyici etkisi olur. Saç, saç derinizi ve saç köklerinizi beslemeye yardımcı olur. Saçınıza da yumuşaklık, ipek gibi parlaklık ve canlılık da sağlar. Saçınızın yeterli nem kazanmasına da ve nemin uzun süre kalmasına da yardımcı oluyor. Saç kırıklarının önlenmesine ve kolay kırılan saçların güçlenmesine yardımcı olur. Magicare kullananlar Saça esneklik ve güç verdiğini, yağ oranını dengelediğini söylüyor. Saçtaki kepeğin ve saç derisindeki kaşıntının giderilmesine yardımcı oluyor. Doğal bir saç düzleştiricisidir.

Kullanma talimatı: saçınızı yıkamadan yarım saat veya bir saat öncesi parmak uçlarınıza az bir miktarda alınız. Saç derinize masaj yaparak uygulamak yeterli olur. Saçın tamamına sürülmesine gerek duyulmaz. Haftada en az 2 kez uygulanmalıdır. Saf yağ içerdiğinden fazla sürülmesi tavsiye edilmiyor.

Supergrow kullananlar yüksek oranlarda arkadaşlarına tavsiye ediyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir