Blog

Listerine Ağız Bakım Suyu

Listerine Ağız Gargarası cosmoburada.com’da!
Günde iki kez ağzınızı çalkalayarak kullanacağınız Listerine Cool Mint Ağız Suyu, ferah bir nefes elde etmenize imkân tanıyor. Seyahat sırasında ya da ofis ortamında kolayca kullanabileceğiniz ürün, dişlerinizi fırçalama olanağı bulamadığınız zamanlarda size yardımcı oluyor.

Her gün iki kez kullanılan Listerine Cool Mint Ağız Suyu, plak oluşumunu önleme ve azaltma olanağı sunuyor.
Ağız içi flora dengesini koruyan ürün, plaklara karşı 24 saat koruma sağlıyor.
Uzun süreli ferah bir nefese sahip olmak için tercih edilen Listerine Cool Mint Ağız Suyu’nu tüm aile bireyleri rahatlıkla kullanabiliyor.

Listerine® ile 21 gün:

1.gün – Daha ferah nefes!

Her sabah ve akşam ağız bakım rutinine 20 ml Listerine® eklediğinde birinci günün sonunda ağız daha temiz olur. Listerine®, kötü ağız kokusuna neden olan bakterilerle savaşır, nefesi tazeler ve uzun süre ferah kalmasını sağlar.

7.gün – Daha az plak!

Listerine®, diş çürükleri, diş eti hastalıkları ve ağız kokusunun başlıca nedeni olan bakteri plağı ile savaşarak etkin koruma sağlar. Düzenli olarak sabah akşam Listerine® kullanıldığında 7 günün sonunda dişlerin çok daha temiz ve pürüzsüz olduğu farkedilir.

14.gün – Daha iyi korunan dişetleri!

Listerine®, diş eti hastalıklarının başlıca nedeni olan plağı önemli ölçüde yok eder. Diş eti hastalığı oluşumunu sadece fırçalama ve diş ipi kullanımına oranla azaltan Listerine®, düzenli kullanım ile diş etleri için daha iyi koruma sağlar.

16.gün – Dişler %42 daha güçlü!

Düzenli Listerine® kullanımıyla diş çürüklerine sebep olan plak asitleri 16 günün sonunda %37 azalır. Bu sayede diş minesi daha iyi korunur, dişler güçlenir.

21. gün – Daha güçlü temiz ve pürüzsüz dişler

21 gün düzenli Listerine® kullanımı ile ağızdaki plaklar %50 oranında azalır; diş etleri hastalıklara karşı daha iyi korunur. Listerine® 21 günde ağız sağlığını farkedilir oranda iyileştirir!

Listerine Ürünleri ve İndirimli Fiyatlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir