Blog

Head&Shoulders Sağlıklı Saçlar Koleksiyonu

Zayıf, ölgün saçlar sizi aynadaki görüntünüzden bile soğutabilir. Üç adımda uygulayacağınız basit bir bakımla bu ruh halinden kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz?

Olabildiğine rahat bir giyim tarzınız da olsa, birazcık makyaj görünümünüzü mükemmelleştirmeye yeter. Ama ölgün ve zayıf saçlar işinizi çok zorlaştıracaktır. Güçlü ve etkileyici bir görünüme sahip olmak için saçlarınızın da güçlü ve etkileyici olmaları gerekir.

Ayaklarımızdan yediklerimize, ne kadar uyuduğumuzdan ne tür bir hava durumuna maruz kaldığımıza kadar aklınıza gelebilecek her şey saçlarınızın sağlığını ve görünümünü doğrudan etkiler. Daha dolgun ve güçlü saçlar ise ancak sağlıklı bir saç derisiyle mümkündür. Head&Shoulders’ın yeni 3 adımlık bakım rejimiyle saçlarınızın en az iki kat daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Daha ilk kullanımdan itibaren hissedeceğiniz etki sizi de şaşırtacak. Şimdi artık zayıf, sağlıksız saçlara elveda deme vakti…

Head&Shoulders Dolgun & Sağlıklı Saçlar Koleksiyonu bir şampuan, bir saç kremi ve bir de yeni Güçlü & Sağlıklı Ekstra Dolgunlaştırıcı Bakım ürününü içeriyor. Bu ürünün içeriğinde üzerinde uzun süre çalışılmış “Üçlü Aktif Kompleks” bulunuyor. Üçlü Aktif Kompleks uzun süren dolgunlaştırıcı ve esnekleştirici etkisiyle saçlarınızı her anlamda destekliyor. Şampuan ve saç kremi ise saçlarınızın ve saç derinizin yenilenmesini ve sağlığa kavuşmasını sağlıyor. Bu ürünler Head&Shoulders teknolojisinin imzasını taşıdıkları için kepek sorununuzun da yüzde yüz çözülmesini sağlıyor.

Saçlarınızla gurur duymanız işten bile değil. Onları güzelliğinizin tamamlayıcı bir öğesine dönüştürmeniz o kadar kolay ki. Yüzünüzü çevreleyen saçların iki kat dolgunlaştığını düşünün ve dünyayı bir de bu çerçeveden izleyin.

İlgili Mesajlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir