Genel

BB Kremler İle Daha İyi Bir Cilt

BB Kremler hem nemlendirici yapıları hem de cilt tonunu eşitleyen hafif formüllü kremler olarak günlük hayatın en sevilen ürünleri arasında yer alıyor. Eğer BB krem ne işe yarar merak ediyorsan, bu soruya cevap bulmak çok kolay. BB kremler cildindeki renk dengesizliklerini gizlemene yardımcı olurken aynı zamanda cildini besliyor. Yoğun olmayan hafif yapısı ile cilt kusurlarını kapatmayı kolaylaştırıyor. Eğer sen de BB krem kullanmayı seviyorsan ya da ürünü kullanmaya başlamaya yeni karar verdiysen, Flormar BB krem çeşitlerinden sana en uygun olanını seçebilirsin. İster tek başına ister makyajının ilk adımı olarak kullanabileceğin ürün, farklı renk seçenekleriyle makyaj severlerle buluşuyor.

Senin için en uygun olan BB Kremi seçmek icin, öncelikle cildini iyi tanımalısın. Böylece cilt endişelerine uygun ürüne yönelebilir, cilt tonunu eşitleyerek, doğal görünüme kavuşmana yardımcı olacak BB Kremi tercih edebilirsin. Normal cilt tipine sahipsen, cildini nemlendirirken renk eşitliğini sağlayarak yüzünü makyaja hazır hale getirebilirsin. Yağlı ciltlere özel, parlama sorununu gideren yağlı ciltler için BB Krem seçeneği olan Mattifying BB Kremi kullanabilirsin. İçeriğindeki 25 SPF ile gün boyu seni güneşin zararlı etkilerinden koruyan, 6 farklı tonu olan bu BB krem ile arzu ettiğin mat görüntüye ulaşabilirsin. Sivilce oluşumunu engelleyen SPF 15 formüllü Anti Blemish BB Krem, yağ kontrolü sağlayan formülü ve hafif yapısı sayesinde cildine pürüzsüz bir görünüm veriyor.

Flormar BB Kremler, likit ve krem pudra olmak üzere iki farklı şekildedir. Likit seçenekler arasında yer alan Flormar BB Krem, hafif kapatıcılığıyla cilt tonunu dengelerken bir yandan cildini kusursuz bir şekilde nemlendiriyor. Aynı zamanda 20 SPF korumasıyla seni gün boyu güneşin zararlı etkilerinden koruyarak, özgürce güneşin tadını çıkarmanı sağlıyor. İçeriğinde bulunan keten tohumuyla cildini pürüzsüzleştirirken, incir ve pamuk tohumu kuru ve hassas cildini derinlemesine nemlendirirken cildinin yeniden yapılandırılmasına yardımcı oluyor. Flormar Mattifying BB Krem, cildini 25 SPF ile korurken, mat bitişi ile gün boyu cildindeki parlama sorununun önüne geçiyor. İçeriğindeki yeşil çay özü ile yağ kontrolünü sağlayarak, mat bitişine rağmen cildin doğal nem oranını yerinde tutuyor. Ayrıca cildinin sağlıklı ve genç görünmesini sağlıyor. Flormar Anti Blemish BB Krem, içeriğinde bulunan SPF 15 sayesinde güneşin zaralı etkilerinden korurken, söğüt kabuğu özleri ile cildini canlılığını yitirmiş hücrelerden arındırarak gözeneklerini temizliyor. Aynı zamanda C vitamini ile cildinin tonunu eşitlerken, yenilikçi aktif bileşenler ile cilt sorunlarının oluşumunu engelliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir