Blog

Yüz Bakım Maskesi̇ Modelleri̇ Onli̇ne Satış

Cildimiz vücudumuzun dış dünyaya açılan en büyük penceresidir. Cildimizin canlılığı, parlaklığı ve diriliği en önemli sağlık göstergelerindendir. Dolayısıyla 20’li yaşlardan itibaren her kadının temizlik, bakım ve koruma amaçlı olarak ayda bir kez cilt bakımı yaptırması çok faydalıdır. Cilt yüzeyinde gözenek genişlemesi, ince çizgiler, zamanla cildin nemini kaybetmesi, güneşin yıkıcı etkileri,  cilt sarkmaları, cilt kuruluğu için cilt bakımı şart ve vazgeçilmezdir.

Sağlıklı bir cilt bakımı yaklaşık iki saat sürer ve bu süre içinde sıra ile süt ve tonik ile temizleme, peeling, ozon artı buhar, serum ve ampul emilimi yüz masajı, maske, yüksek frekans ve kremleme işlemi uygulanır. Bu uygulamalar ile cilt temizlenir, tıkalı gözenekler açılır, kan dolaşımı hızlandırılır, cilt ölü hücre ve siyah noktalardan arındırılır. Nem depo edici ve hücre yenileyici işlemlerle taptaze canlı bir görünüm ortaya çıkar. Cilt bakımı için en değerli ve kolay çözümlerden birisi tek kullanımlık maskelerdir. Hem anında etki eder hem de daha pratik ve uygun fiyatlı olması ile daha çok tercih edilir.

Her birimiz bebek gibi bir cilt için ev maske yöntemlerini, yüz maskeleri suna Dumankaya, cildi derinlemesine temizleyen maskeler evde yapımı, yüz maskeleri evde yapılan kolay tarifler ve daha bir çok evde doğal maske yöntemlerini denemişizdir. Evet sonuç ya hüsran olmuş; daha kuru, pul pul dökülen bir cilt olmuştur ya da cildimiz daha yağlı bir görünümüne sahip olmuştur. Geleneksel evde maske yöntemlerini bir kenara bırakıp, daha profesyonel bir yardım purederm maskeleri denediniz mi? Purederm duel step mask, purederm maske, purederm dual step hydro calming maske, purederm oksijen maskesi seçenekleri ile cidiniz nefes alsın, yenilensin,  tazelensin. Düzenli kullanıldığında cilt tonunu eşitler, sivilce oluşumunu engeller, tam bi nem bombası özelliği ile ince kırışıklıkları giderir, cildinizin kaybettiği nemi size geri kazandırın.

Tüm purederm maskelerine dk cosmo internet online alış veriş sitemizden en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Cildinize en uygun purederm maskeler dk cosmo güvencesi ile bir tıkla kapınıza kadar gelsin. Onlarca cilt maskesi içerisinden kendinize en uygun olanı seçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir