Blog

Le Petit Marseillais Duş Jeli ve Çeşitleri

Akdeniz’in sıcak ikliminde doğan Le Petit Marseillais, duş jellerinde güneşin altında yetişen ve doğanın özünden gelen kokulara sahip içerikleri kullanıyor. Akdenizin gerçek sembolü olan incirler, inanılmaz bir kokuya sahip tatlı meyvelerdir. Akdenizde yetişen Le Petit Marseillais incirleri yaz boyunca elle toplanır, kurutulur ve yağ içinde demlenir. Le Petit Marseillais İncir Özleri Banyo ve Duş Jeli, çiçeksi bir kokuya sahip hafif köpüğü ile cildinizi nazikçe temizler.

Le Petit Marseillais Duş Jeli  Çeşitleri

Le Petit Marseillais Lavanta Balı içeren Kremli Duş Jeli cildinizi nazikçe temizler. Kremsi ve bir o kadar da kolay durulanan köpüğü teninizde Provence’a özgü otantik bir koku bırakır. Yeni toplanmış lavantanın tazeliğini ve balın iştah açısı kokusunu teninize taşırken, yoğun koku notaları sayesinde uzun süre boyunca kalıcıdır. Cildiniz mükemmel görünür ve beslenir.

Le Petit Marseillais Mandalina ve Misket Limonlu Duş Jeli cildinizi nazikçe temizler. Kolay durulanan köpüğü teninizde taze, ferah ve canlı bir koku bırakır. Cildiniz yumuşacık olur, nemlenir ve tazelenir.

Le Petit Marseillais Bitkisel Duş Sütü cildinizi nazikçe temizler. Kremsi ve bir o kadar kolay durulanan köpüğü teninizde otantik bir koku bırakır.Cildiniz yumuşacık olur, nemlenir ve beslenir.

Le Petit Marseillais Vanilya Sütlü Kremli Duş Jeli cildinizi nazikçe temizler. Kremsi ve bir o kadar da kolay durulanan köpüğü teninizde hafif tatlı ve iştah açıcı bir koku bırakır. Cildiniz muhteşem olur.

Le petit marseillais duş jeli kullananlar muhteşem buluyorlar. Gayet memnunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir