Blog

Veet Tüy Dökücü Krem

Veet piyasa bir çok ürün sunmaktadır ve bunlardan bir çoğu da Veet Tüy Dökücü Kremdir. Kremler normal cilt ve hassas ciltlere özel olarak yapılmaktadır. Veet sadece deri için değil, aynı zamanda saçlar için de ürünleri bulunmaktadır. Üst dudak, yanak, çene, bikini ve koltuk altı gibi küçük ve hassas bölgeler için idealdir.

Tüy dökücü kremi kullandığınız zaman sizi birkaç hafta özgür kılar. Bu tüy dökücü kremler, cildinizin altına girerek tüylerinizin köklerine temas eder ve tüy köklerinizi yok eder. Ağda ve tıraş yöntemleri, etrafınızda çok fazla problem yaratır. Sıcak ağdaların dökülüp cildinize zarar verme şansı olabilir ve bu tekniklerin evde kullanılması zor bir süreçtir.

Size ürünlerin özellikleri hakkında bir kaç bilgi vereyim. Normal ciltler için ve hassa ciltler için pek çok seçenek bulunmaktadır. Cildinizi hijyenik tutar, güzel ve ferah kalmanıza yardımcı olur. Kullandıktan hemen sonra istediğiniz gibi duşa girebilirsiniz. Kalın veya ince tüy farketmeden kolay bir şekilde uygulanır ve anında sonuç verir. Ciltte her hangi bir yanma veya tahriş izi bırakmaz. Veet Tüy Dökücü Krem fiyatı seçeneklere göre farklılık göstermektedir.

Veet kremlerinin cildinizi 24 saate kadar nemlendirir ve ağda uzun süre kalıcı ipeksi bir pürüzsüzlük sağlar. Hoş kokusu ve zengin içeriği ile istenmeyen tüylerinizden kurtulurken cilt bakımınızı da aynı anda yapabilirsiniz. Veet Tüy Dökücü krem nasıl kullanılır? Cildinizi temizledikten sonra, hafif, yavaş ve eşit bir şekilde epilasyon kremini bölgeye uygulayın ve tüm tüylere sürüldüğünde emin olun. Ardından beş dakika (en fazla 10 dakika) bekleyin ve spatulayı kullanarak tüyleri hafifçe alın. Fazla kremi çıkarmak için spatulanın ters tarafıyla alınız . En etkili sonuçlar 6-8 dakika arasında gözükür. Ürünü kullanırken 10 dakikayı aşmamaya dikkat ediniz. Uygulama sonrası cildinizi ılık suyla yıkayabilirsiniz. Kutu içeriği: Tüy dökücü krem ve 2 taraflı pembe spatula ile birlikte gelir. Veet Tüy Dökücü Krem kullananlardan 10/9’u Veet Tüy Dökücü kremden memnun kalmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir