Blog

Sebamed Canlandırıcı Serum

Yaş almakla beraber cildimiz eski parlaklığını kaybedebilir, cildin elastik dokusunda bozulmalar olabilir, ince çizgiler oluşabilir ve oluşan bu ince, küçük çizgiler zamanla derinleşir ve geri dönülmez bir duruma gelebilir. Cildimiz de geri dönülmez yıkımlar olmasın istiyorsanız sizi harika ürün sebamed pro canlandırıcı serum ile tanıştıralım.

Sebamed pro vital serum ne işe yarar: Cildi canlandıran Cellpulse Nc04  İçeriği cildin nem rezervlerini besler, yorgun cilt görünümünü azaltarak cilde canlı bir görünüm kazandırır. Sebamed Pro Nun İçeriğindeki Prorenew Complex Clr, Probiyotik Kompleks, Cilt Hücrelerinin Yapısal Bütünlüğünü Koruyarak cildinizin Daha Uzun Süre Genç Kalmasını Sağlar.

Sebamed Pro Canlandırma Serumu, cildin canlanmasına ve yenilenmesine katkı sağlayan cilt bakım serumudur.

– Sebamed’in tüm ürünleri, cildin doğal koruyucu tabakasının pH’ını bozmadan cildin tazelenmesine katkı sağlayan ve cildin beslenmesine destek olan yüksek kaliteli aktif içerikler bulundurmaktadır.

– Cildin yüzeyindeki hidrolipid tabakası ortalama 5.5’lik bir pH değerine sahiptir ve vücuttaki doğal asidik maddelerden oluşur. Cildi dış etkilerden korur.

– Sebamed Pro Canlandırma Serumu, sağlıklı cildin 5.5’lik pH değerine sahiptir. pH 5.5 değeri ile cildin doğal koruyucu tabakasının sağlıklı tutulmasına destek olur.

– Cildin canlanmasına ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya katkı sağlar.

– Cildin esneklik kazanmasına ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına katkıda bulunur.

Sebamed Pro Canlandırma Serumu, cildin nem rezervlerinin ve nem dengesinin korunmasına destek olur.

– Zararlı dış etkenlere karşı savaşılmasına ve cildin dayanıklılığının korunmasına katkı sağlar.

– Çevresel etkiler kaynaklı cilt yaşlanmalarına karşı probiyotik ve pH 5.5 ile çift yönlü koruma sağlanmasına çalışır.

Sebamed Pro Canlandırma Serumu, yorgun görünümü azaltmaya ve cilde canlı bir görünüm kazandırmaya katkı sağlar.

– PRObiyotik bakım kompleksi, cildin üst tabakasının yapısal bütünlüğünün korunmasına ve daha genç bir görünüm sağlanmasına destek olur.

Sebamed PRO! Canlandırıcı Serum’da, kahve ekstresi içeren CellPulse NC04™ yer almaktadır.

– Cildi canlandırmaya katkı sağlayan CellPulse NC04™ içeriği, cildin nem rezervlerinin beslenmesine, yorgun cilt görünümünü azaltarak cilde canlı bir görünüm kazandırılmasına destek olur.

Sebamed Pro Canlandırma Serumu, kırışıklıkları ve ince çizgi görünümünü azaltmaya katkı sağlayan cildin daha ışıltılı bir hale kavuşmasına destek olan cilt bakım serumudur.

Sebamed pro serum kullananlar ve sebamed vıtal serum kullananlar yaptıkları Sebamed pro serum yorumları ve sebamed vıtal serum yorumları ürünü listelerin başına taşımıştır.

Cosmo burada da en uygun fiyatlarla sebamed ürünlerini alabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir