Genel

Sağlıklı Ve Işıltılı Bir Cilt Elde Etmek İçin 4 Adım

Tüm yıl boyunca sağlıklı bir cilt elde etmek bir numaralı hedeftir. Ne yazık ki bu her zaman kolay değildir. Soğuk kış rüzgarları, bahar geldiğinde cildimizi kuru ve pul pul bırakır. 

Dört basit adımımızla yıl boyunca canlı ve ışıltılı bir cilde sahip olun:

1. PUL PUL

İlk olarak, karanlık kış aylarında oluşan herhangi bir ölü deriden ve tıkanıklıktan kurtulun. Cildinizin üst katmanına nüfuz ederek eski cilt hücrelerini yok etmek için lazer teknolojisini kullanan Clear + Brilliant gibi tedaviler, ölü cilt oluşumundan kurtulmanın mükemmel bir yoludur.

2. HİDRAT

Ölü deri ve tıkanıklık giderildikten sonra, nemlendirmeniz gerekir. Bunu, yüksek kaliteli cilt bakımı ürünleriyle veya bir cilt tedavi planı ile başarın. Bu dört aşamalı bakım, sizi ışıldatmak için temizleme, pul pul dökülme, özütleme ve nemlendirmeyi birleştirir.

3. GENÇLEŞTİRMEK

Cildinizi gençleştirmek ve sağlıklı bir cilt elde etmek için lazer ve ışık tedavisi uygulayabilirsiniz. Lazer, dokuyu ve tonu iyileştirmek için cildinizin üst katmanını nazikçe ısıtarak kolajeni uyarır. Işık tedavisi ise daha sonra uzun süreli bir ışıltı için parlatır.

4.KORU

Son olarak, günlük güneş kremi içeren kaliteli cilt bakımına yatırım yapın, ideal olarak SPF 50 olan. Bir temizleyici, nemlendirici ve güneş kremi ekleyin

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir