Genel

Neutrogena Sivilce Karşıtı Yüz Temizleme Jeli 200ML

Neutrogena Sivilce Karşıtı Yüz Temizleme Jeli 200ML

Microclear Teknolojisi, 1 Numaralı Dermatolog önerileri, tek bir basit adımda tedavisi ve önlemeye yardımcı olmak için güçlü bir tedavi ve temizleyiciyi tek bir formülde birleştirir. Yağı kaldırır ve gözenekleri açar, ilacı siyah nokta kırılmalarını bile tedavi eder. Etkili ancak nazik, kurumaz veya tahriş etmez.

Jojoba yağı, hindistancevizi yağı ve zeytinyağı, makyajı nazikçe çıkarmak için harikadır. Bu temizleyici, birikintileri, kiri ve yağı giderir ve etkili bir cilt bakımı rutininin hayati bir adımıdır. Sürekli olarak çatlaklarla mücadele ediyorsanız, temel olarak salisilik asit ve glikolik asit içeren yüz temizleyicileri arayın.

Bilim sayesinde, derininttefiklerinden alınan bu serum ve yardımcı bölümler görebilir var. Yüzünüzü temiz bırakan serin bir karıncalanma yaratır.

Benzoil peroksit, başka yerde akne ürününün formülünde bulunan başka bir yaygın bileşendir. Böyle bir uygulama, birkaç inatçı vakada cilt hiperpigmentasyonu ile oldukça etkili bir şekilde çalışır.

Botanik içeriklerin cilt ile bir yolu vardır. İçerik belirtme çizgileri: Sülfatlar ve sles, parabenler, formaldehitler, formaldehit salıcı maddeler, ftalatlar, mineral yağ, retinil palmitat, oksibenzon, kömür katranı, hidrokinon, triklosan ve triklokarban içermez ve sentetiklerin birinden azını içerir.

Saygın bilimsel araştırmalar ve gerçek sonuçlarla pratik ipuçları ve ipuçları. İçerik belirtme çizgileri: Sülfatlar ve sles, parabenler, formaldehitler, formaldehit salıcı maddeler, ftalatlar, mineral yağ, retinil palmitat, oksibenzon, kömür katranı, hidrokinon, triklosan ve triklokarban içermez ve sentetiklerin birinden azını içerir.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir