Kapıda Ödeme

Mng Kargo işbirliği ile siparişlerinizin ödemesini dilerseniz kapınızda ürünü teslim alırken Mng Kargo görevlisine nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Bu hizmeti kullanmak istiyorsanız ödeme ekranında son adım olan ödeme metodu bölümünde “Kapıda Nakit Ödeme” ya da “Kapıda Kredi Kartı/Banka Kartı ile Ödeme” seçeneklerinden birini işaretlemeniz gerekiyor.
Kapıda ödemeli siparişlerinizde kargo taşıma ücreti haricinde kapıda ödeme hizmet bedeli kargo şirketi tarafından ekstra ücretlendirilmektedir. Bu nedenle;Kapıda nakit ödemelerde 10TL “kapıda ödeme hizmet bedeli” sipariş toplamına otomatik olarak eklenmektedir. Kapıda ödeme yönteminde kredi kartı / banka kartı ile geçersizdir.
Mng Kargo yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden ürünü teslim etmeyecektir.
Ödeme yapmadan önce Mng Kargo görevlisinden, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır.
Hizmet bedeli otomatik olarak toplam ödeme tutarınıza ilave olacaktır. Söz konusu bedel her bir teslimat için bir kez alınır. Siparişinizde birden fazla ürün olsa dahi hizmet bedeli bir kere eklenecektir.
Kapıda ödemeli verdiğiniz siparişlerde mutlaka müşteri hizmetlerimiz sizi arayarak sipariş ve adresi teyit etmelidir, aksi halde siparişiniz işleme alınmayacaktır. Bu sebeple sisteme kayıt ya da siparişinizi oluşturduğunuz formda telefon bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurunuz.
Kapıda ödeme online alışverişin en güvenilir halidir.