Genel

Hem Kaliteli Hem De Ucuza Fondöten Bulmak Artık Mümkün

Kusurlarımız bizi biz yapan şeylerdir ama bazen cildimizdeki bazı kusurlarımız canımızı sıkabilir. Cilt kusuru diyince aklımıza ilk gelen şey fondötenlerdir.
ama bildiğimiz gibi fondötenler bazen verdiğimiz paranın hakkını veremeyebiliyor bu yüzden her zaman fondöten önerilerine kulak asmalısınız .
Şimdi gelin bir kaç öneride bulunalım. Fondöten markalarından ” Maybelline Fondöten, Flormar Fondöten ve Max Factor Fondöten” kapatacılığı yüksek fondötenlerdendir .
Tüm gün cildinizdeki fondötenin güneşte ve yağmurda kalıcı olmasını istiyorsanız “Max Factor FaceFinity 3’ü 1 Arada Kalıcı Fondöten” tam size göre.
Cildinzideki sivilceler , akne ve siyah noktalar kapanmıyor ise kapatıcılığı yüksek bir kaç fondöten “Flormar Perfect Coverage Fondöten” , Maybelline New York Affinitone Fondöten “,” Flormar BB Cream” sizin için cildiniz için çok iyi olacaktır.
Bazılarımız ise krem şeklindeki fondötenlerin cildini daha iyi kapattığını düşünüyor , hem kapatıcı hem kalıcı olan “Max Factor Whipped Creme Matlaştırıcı Fondöteni denemenizde fayda var.
Bu Fondöten isimleri sizi korkutmasın Fondöten Fiyatlarını ucuza bulmak gayet kolay “Cosmaburada.com” dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Başka sitelerden alıp cebinizi yakmaya gerek yok “Cosmaburada.com” dan alın paranız cebinizde kalsın .

İlgili Mesajlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir