Blog

Garni̇er Bakım Ürünleri̇ Ve Fi̇yatları

İnsanları birbirine bağlayan sağlıklı güzelliktir. Garnier,1904 yılından beri sosyal hayatı kolaylaştıran, sağlıklı görünen saç ve cilt için kaynağını doğadan alan ve uzmanları tarafından geliştirilmiş etkili ve yenilikçi ürünler sunmaktadır. 1904 yılında Fransa’da Alfred Amour Garnier’in ilk bitkisel özler içeren saç losyonu La Lotion Garnier lansmanı ile kuruldu. Son yıllarda cilt bakımı alanında genişledi. Kirlilik, akne, UV ve yorgunluğa karşı savaşan çözümleri ile sağlıklı güzellik uzmanı olarak ününü pekiştirdi. Garnier son derece yararlı cilt ve saç bakımı özelliklerine sahip doğa meyveleri, tohum, tomurcuk ve çiçekleri cömertçe kullanmasıyla ünlüdür. Aktif bileşenler, doğanın enerji ve etkinliğinden tam olarak yararlanabilmek için markanın üstün uzmanlık ve teknikleri kullanılarak çıkarılır. Doğrusu modern güzellik, doğal ve sağlıklı görünen güzelliktir. Gerçekte kim olduğunu gizlemek Garnier’in tarzı değildir. Parlayan, cazibeli saç ve cilt için aktif doğal bileşenler ile formüle edilmiş bakım ürünleri kullanarak en çekici haline gelebilirsin. Garnier, ekolojik etkisini azaltarak çok sayıda tüketiciye güzellik getirmektedir.
Garnier kendisini sürdürülebilir kaynak kullanımı, paketlemesinin çevresel ayak izini azaltma ve formüllerinin ekolojik profilini ve biyo-çözünürlüğünü geliştirmeye adamıştır. Garnier, 4 kategoride alt markası ve 7 alanda uzmanlığı olan uluslararası bir saç ve cilt bakım markasıdır. Her kadın ve erkeğin ihtiyacını karşılayan formüle sahip ürünleriyle, dünyanın her yerinde, yenilikçi ve ekonomik bakım çözümleri sunmaktadır.

Garnier son yılların yükselen markasıdır.  Doğadan ilham alan garnier ürünleri ile rakiplerinin çoktan önüne geçti bile.  Garnier maske, garnier krem, garnier boya, garnier nemlendiri garnier ürünlerinin sadece bir kısmıdır. Garnier kullanan insanların yorumları ile müşteri memnuniyeti sınırları zorlamaktadır. Garnier gratis ürünlerini incelediğinizde en uygun garnier fiyatlarını cosmo burada da bulacaksınız.

Cosmo burada da garnier ürünleri sizi bekliyor. En kalite markalardan biri olan garnier, cosmo buradad fiyatları ile sizi mutlu edecek. Üstelik mağaza gitmeden, istediğiniz garnier ürünü bir tıkla kapınızda. Size özel kampanyalar, bedava kargo imkanı ile fırsatları kaçırmayın.

Selective Tüp Boya

 39,00

NATILUS TÜP BOYA

 22,50

Perma-Sharp Berberler İçin Özel 100 Adet Yarım Jilet

 110,00

Whopper 100 ml Roll-On Ağda Pembe

 24,50

NATİLUS VİYOLE ORİEL 1000 ML

 225,00

MORFOSE 10 SAÇ BOYASI 100 ml

 52,00

Lilafix Tüp Krem Saç Boyası

 15,50

Totex Jöle Sert 750 ml

 36,00

Neva Color Tüp Krem Saç Boyası

 23,50

More For You Berber – Kuaför Boyun Bandı Ense Bandı 5×100=500 Adet

 75,00

Selective Decolorvıt Scalp Mavi Oksidan 20 Vol

 200,00

Whopper 90 mt Epilasyon Rulosu

 130,00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir